رزرو هتل شهر وان ترکیه

رزرو هتل شهر وان ترکیه

رزرو هتل شهر وان ترکیه و تور وان از ارومیه  از ارزان ترین و پرطرفدارترین  تورهای خارجی برای ایرانی‌ها،  سفر به وان  ترکیه است؛ به ویژه  در این سال‌های اخیر به دلیل تورم و  گرانی‌های ایجاد شده این شهر در میان توریست ها  به محبوبیت زیادی رسیده است و در هر قسمتی از این شهر که قدم بگذارید، صدایی آشنا از هموطنان را خواهید شنید.
وان ژانویه ارومیه
رزرو هتل شهر وان ترکیه

رزرو هتل شهر وان ترکیه

تور وان ترکیه از ارومیه ،برای شهرهای نزدیک به مرز ترکیه، سفر به وان مثل سفر داخلی به حساب می‌ آید و خریدهای سالانه یا فصلی خود را از این شهر انجام می‌دهند. تور وان از ارومیه و خود شهر وان شهری ایده آل برای سفر ۳ الی ۴ روزه است و با چمدان هایی از وسایل و خاطرات به شهر خود بر می‌گردید. ولی برای استفاده از تور وان از ارومیه  بهتر است کمی در مورد شهر وان ترکیه و موقعیت و شرایط آن اطلاعات داشته باشید.
رزرو هتل در وان ترکیه
وان ژانویه ارومیه
تور وان از ارومیه و اطلاعات و دانستنی های لازم 
ویزا: براساس توافق نامه‌ها بین کشورهای ایران و ترکیه،  ایرانی ها  تا ۹۰ روز می توانند بدون داشتن  ویزا به شهر وان ترکیه سفر کنند و تنها در موقع ورود به خاک ترکیه به پاسپورت مهر زده شود؛ دقت کنید که  در زمان سفرتان و استفاده از تور وان از ارومیه الزاما و حتما  پاسپورت شما حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
رزرو هتل شهر وان ترکیه

رزرو هتل شهر وان ترکیه

 به همین دلیل، تور وان از ارومیه  بدون داشتن ویزا یکی دیگر از دلایل مهم و اساسی  سفر ایرانی ها به حساب می رود.
واحد پول: لیر ترکیه
زمان محلی: یک ساعت و نیم عقب از تهران
زبان رسمی: ترکی استانبولی
دین اکثریت: مسلمان سنی
بهترین زمان سفر: همه فصل‌ها به ویژه فصل های بهار و تابستان
 تفریحات تور وان ترکیه از ارومیه: بازدید از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، قایق سواری، شنا، خرید، اسکی، امتحان غذاهای ترکی، خرید اشیای قدیمی و آنتیک
نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت/ ۵۰ هرتز
سوغاتی ها در هنگام برگشت با تور وان از ارومیه: چای ترک، راحت الحلقوم، اجناس سرامیکی، آثار هنری، ابزار آلات سنتی، لوازم آنتیک، قهوه ترک، چشم نظر و فرش و گلیم.
بهترین محله ها برای اقامت در شهر وان ترکیه: خیابان جمهوریت محلی برای خرید و غذا، خیابان کاظم کارابکر برای خرید انواع برندهای معروف و رستوران های مختلف، آق کورپو، علی پاشا، جودت پاشا، سلیم بی، حاجی بکیر،که همه این خیابان ها را در زمان استفاده از تور وان ترکیه از ارومیه مشاهده خواهید کرد

تور وان از ارومیه

تور وان از ارومیه

وان ژانویه ارومیه
وان ژانویه ارومیه

وان ژانویه ارومیه

وان ژانویه ارومیه

وان ژانویه ارومیه

رزرو هتل وان ترکیه،وان ژانویه ارومیه

رزرو هتل در وان

گردشگری پزشکی اربیل به ارومیه

تور زمینی باکو از ارومیه

ویزای باکو

امدادخودرو ارومیه

املاک ارومیه

امدادخودرو سمنان

 هتل در وان ترکیه

هتل در وان ترکیه