تور باکو

تور باکو آذربایجان و ویزای آذربایجان

 تور باکو  

تور باکو و اطلاعات مفید تور آذربایجان :یکی از متداول ترین تفریحات بسیاری از مردم کشور ایران، مسافرت های پی در پی به شهر های گوناگون می باشد. کشور ایران به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مختلف در سراسر خود همواره گزینه مناسبی برای سفر شناخته شده است. از این سالانه مردم بسیاری زیادی از کشورمان به شهر های متنوعی در شمال و جنوب سفر می کنند.

تور باکو

تور باکو

در حال حاضر مراکز زیادی برای ارائه خدمات دهی بهتر به مردم اقدام به ارائه تور شهر های گوناگون کشور های خارجی مختلف از جمله تور باکو کرده اند. این موسسه ها توانسته اند تا کنون با داشتن پشتکار قوی به مسیر خود ادامه دهند و در میان مردم از شهرت خوبی بهره مند شوند. اما قبل از سفر به کشور آذربایجان، داشتن اطلاعات مختلف در رابطه با این کشور می تواند سفر شما را لذت بخش تر کند.

تور باکو

باکو کجاست؟

به طور کلی باکو به عنوان پایتخت کشور آذربایجان شناخته شده که علاوه بر داشتن عناوینی همچون پایتخت، بزرگترین بندر این کشور نیز می باشد. داشتن مراکز تفریحی بسیار زیاد و مناطق سرسبز در این کشور سبب شده تا یکی از اهداف اصلی گردشگران شناخته شود. این کشور همچنین به عنوان یکی از نفت خیز ترین کشور های جهان شناخته می شود. آذربایجان داریا جمعیت بسیار کمی با میزان حدودا 3 میلیون نفر می باشد.

تورباکو و  بهترین زمان ممکن برای خرید تور آذربایجان
بر اساس تحقیقات انجام شده آب و هوای باکو در زمان ماه های ژانویه تا فوریه یعنی از دی تا اسفند بسیار سرد می باشد. میانگین دمای هوای باکو در این مدت به یک درجه سانتی گراد نیز می رسد. اما گردشگرانی که در گذشته به این کشور سفر کرده اند نظریه های جالبی را در رابطه با زمان سفر به این کشور ارائه کرده اند. بر اساس گفته بسیاری از این افراد، از ماه های آپریل تا ژوئن به عنوان بهترین زمان برای خرید تور باکو شناخته می شود. در این ماه ها میانگین دمای هوا به 18 درجه سانتی گراد نیز می رسد.

 

تور باکو و برخی از اطلاعات کلی کشور آذربایجان
یکی از موضوعاتی که باید قبل از خرید تور باکو به بررسی آن بپردازید، بررسی اطلاعات اساسی این کشور می باشد. کشور آذربایجان دارای زبان رسمی ترکی آذربایجانی می باشد. واحد پول این کشور منات بوده که نوسانات بسیار کمی دارد. میزان اختلاف ساعت تهران و باکو +30 می باشد. همچنین برخی از شماره های اضطراری این کشور مانند آمبولانس عدد 103، آتش نشانی 101 و پلیس 102 می باشد. همچنین یکی از فرودگاه های بین المللی این کشور، فرودگاه حیدر علی اف می باشد.
برخی از جاذبه های گردشگری باکو
تور باکو و کاخ شروان شاهان
این کاخ در واقع پشت دیوار های شهر قدیمی یا همان ایچری شهر وجود دارد. اگر تمایل به خرید تور باکو دارید پیشنهاد می کنیم تا از این مکان زیبا حتما دیدن کنید. چرا که این محل از نماد اصیل شهر باکو شناخته شده و پایتخت بسیاری از شاهان قدیمی نیز بوده است.

ویزای باکو را از ما بخواهید

تور باکو و قلعه دختر
قدمت این محل تاریخی شهر باکو به زمان حکومت ساسانیان بر می گردد و این بنای تاریخی نیز به زبان این کشور قیزقالاسی نام دارد. این بنای تاریخی با داشتن ارتفاع 29.5 متری و عرض حدودا 6 متری توانسته است چشمان گردشگران زیادی را به خود خیره کند. البته برای دیدن چنین جاذبه هایی نیاز است تا حتما با تور باکو به سفر بپردازید. علت این موضوع این مسئله است که شما شناسایی کافی از شهر باکو را ندارید و خرید تور باکو گزینه بهتری شناخته می شود.
تور باکو

تور باکو

 

اخذ ویزا آذربایجان در کمترین زمان

اگر قصد مسافرت به کشور باکو را دارید نیاز نیست نگرانی های بی دلیلی را داشته باشید. گرفتن ویزا آذربایجان بسیار راحت بوده و در مدت زمان بسیار کمی به دست شما خواهد رسید.

به طور کلی ویزای آذربایجان به شش دسته ویزای خدمت، ویزای ویژه، ویزای رسمی، ویزای سیاسی، ویزای عادی و بدون تابعیت تقسیم می شود. هر یک از ویزا ها دارای ویژگی خاصی بوده که گردشگران با بررسی مزیت های آن نسبت به گرفتن ویزای موردنظر خود اقدام می کنند.

تور باکو

تور باکو

امروزه گرفتن ویزا آذربایجان از طریق فرودگاه نیز امکان پذیر بوده و شما می توانید با خرید تور باکو و مراجعه به فرودگاه ویزا موردنظر را دریافت کنید. از این رو نحوه گرفتن ویزا نیز راحت تر از گذشته شده است.
خرید تور باکو در کمترین زمان

ویزای باکو را از ما بخواهید

در حال حاضر موسسه های بسیار زیادی در حوزه ارائه تور باکو به فعالیت می پردازند که هر یک دارای میزان اعتبار مشخصی هستند. در این بین مرکز ما با داشتن سابقه ای طولانی مدت در میان مردم به عنوان بهترین گزینه ممکن شناخته می شود.
چهره زیبا و پاکیزه شهر باکو
موسسه ما با ارائه روش هایی نوین به ارائه تور باکو پرداخته و شرایط خرید این تور را به راحت ترین شکل فراهم کرده است. از این رو مردم کشور ایران می توانند با مراجعه به وب سایت ما و بررسی اطلاعات تور باکو نسبت به خرید این تور گردشگری اقدام کنند.

مشاوره گردشگری و هتل داری

شرایط اقامت در باکو