تور باکو از ارومیه

تور باکو از ارومیه،ویزای باکو

  تور باکو از ارومیه 

باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان واقع در غرب دریای خزر، یک مقصد سفر فوق العاده برای گردشگران است. این شهر با تاریخ طولانی، فرهنگ غنی و مناظر طبیعی خیره کننده، شما را در مسافرتی ناب به خود جذب می‌کند.
مزایای تور باکو:
تاریخ و فرهنگ: باکو دارای معماری تاریخی زیبا و موزه‌های متعددی است که به شما فرصت می‌دهد تا با تاریخ و فرهنگ محلی آشنا شوید.
دریای خزر: شما می‌توانید در سواحل دریای خزر لذت ببرید، آب‌وهوای خوب، و ورزش‌های آبی متنوعی مثل شنا و جت‌اسکی را تجربه کنید.
بازارها و خرید: بازارها و فروشگاه‌های شهر پر از کالاهای محلی و سوغاتی‌های جذابی هستند که می‌توانید به عنوان یادگاری از سفر خود بخرید.
آشپزی محلی: غذاهای آذربایجانی بسیار خوشمزه و متنوع هستند. در رستوران‌های محلی می‌توانید این غذاها را تجربه کنید.
شهری شبانه: شب‌های باکو پر از رستوران‌ها، کافه‌ها و کلوپ‌های شبانه فعالیت دارد. شما می‌توانید تا صبح در این مکان‌ها تفریح کنید.
اگر به دنبال تجربه‌ای فراموش‌نشدنی در یک مقصد خارجی هستید، تور باکو را در نظر بگیرید و لحظاتی خاص را در این شهر زیبا تجربه کنید.
باکو ژانویه ارومیه
تور باکو

تور باکو از ارومیه

در حال حاضر مراکز زیادی برای ارائه خدمات دهی بهتر به مردم اقدام به ارائه تور شهر های گوناگون کشور های خارجی مختلف از جمله تور باکو کرده اند. این موسسه ها توانسته اند تا کنون با داشتن پشتکار قوی به مسیر خود ادامه دهند و در میان مردم از شهرت خوبی بهره مند شوند. اما قبل از سفر به کشور آذربایجان، داشتن اطلاعات مختلف در رابطه با این کشور می تواند سفر شما را لذت بخش تر کند.

باکو کجاست؟

به طور کلی باکو به عنوان پایتخت کشور آذربایجان شناخته شده که علاوه بر داشتن عناوینی همچون پایتخت، بزرگترین بندر این کشور نیز می باشد. داشتن مراکز تفریحی بسیار زیاد و مناطق سرسبز در این کشور سبب شده تا یکی از اهداف اصلی گردشگران شناخته شود. این کشور همچنین به عنوان یکی از نفت خیز ترین کشور های جهان شناخته می شود. آذربایجان داریا جمعیت بسیار کمی با میزان حدودا 3 میلیون نفر می باشد.

تورباکو از ارومیه  و  بهترین زمان ممکن برای خرید تور آذربایجان

بر اساس تحقیقات انجام شده آب و هوای باکو در زمان ماه های ژانویه تا فوریه یعنی از دی تا اسفند بسیار سرد می باشد. میانگین دمای هوای باکو در این مدت به یک درجه سانتی گراد نیز می رسد. اما گردشگرانی که در گذشته به این کشور سفر کرده اند نظریه های جالبی را در رابطه با زمان سفر به این کشور ارائه کرده اند. بر اساس گفته بسیاری از این افراد، از ماه های آپریل تا ژوئن به عنوان بهترین زمان برای خرید تور باکو شناخته می شود. در این ماه ها میانگین دمای هوا به 18 درجه سانتی گراد نیز می رسد.

باکو ژانویه ارومیه

تور زمینی باکو

تور زمینی باکو

تور باکو از ارومیه و برخی از اطلاعات کلی کشور آذربایجان

یکی از موضوعاتی که باید قبل از خرید تور باکو از ارومیه به بررسی آن بپردازید، بررسی اطلاعات اساسی این کشور می باشد. کشور آذربایجان دارای زبان رسمی ترکی آذربایجانی می باشد. واحد پول این کشور منات بوده که نوسانات بسیار کمی دارد. میزان اختلاف ساعت تهران و باکو +30 می باشد. همچنین برخی از شماره های اضطراری این کشور مانند آمبولانس عدد 103، آتش نشانی 101 و پلیس 102 می باشد. همچنین یکی از فرودگاه های بین المللی این کشور، فرودگاه حیدر علی اف می باشد.تور زمینی باکو

برخی از جاذبه های گردشگری باکو

تور باکو از ارومیه و کاخ شروان شاهان

این کاخ در واقع پشت دیوار های شهر قدیمی یا همان ایچری شهر وجود دارد. اگر تمایل به خرید تور باکو دارید پیشنهاد می کنیم تا از این مکان زیبا حتما دیدن کنید. چرا که این محل از نماد اصیل شهر باکو شناخته شده و پایتخت بسیاری از شاهان قدیمی نیز بوده است.

تور باکو و قلعه دختر

قدمت این محل تاریخی شهر باکو به زمان حکومت ساسانیان بر می گردد و این بنای تاریخی نیز به زبان این کشور قیزقالاسی نام دارد. این بنای تاریخی با داشتن ارتفاع 29.5 متری و عرض حدودا 6 متری توانسته است چشمان گردشگران زیادی را به خود خیره کند. البته برای دیدن چنین جاذبه هایی نیاز است تا حتما با تور باکو از ارومیه به سفر بپردازید. علت این موضوع این مسئله است که شما شناسایی کافی از شهر باکو را ندارید و خرید تور باکو گزینه بهتری شناخته می شود.

تور باکو و پارک باکو

تور باکو و پارک باکو

 

اخذ ویزای باکو از ارومیه در کمترین زمان

اگر قصد مسافرت به کشور باکو را دارید نیاز نیست نگرانی های بی دلیلی را داشته باشید. گرفتن ویزا آذربایجان بسیار راحت بوده و در مدت زمان بسیار کمی به دست شما خواهد رسید. به طور کلی ویزای باکو از ارومیه به شش دسته ویزای خدمت، ویزای ویژه، ویزای رسمی، ویزای سیاسی، ویزای عادی و بدون تابعیت تقسیم می شود. هر یک از ویزا ها دارای ویژگی خاصی بوده که گردشگران با بررسی مزیت های آن نسبت به گرفتن ویزای موردنظر خود اقدام می کنند.

تور باکو

تور باکو

امروزه گرفتن ویزای باکو از طریق فرودگاه نیز امکان پذیر بوده و شما می توانید با خرید تور باکو و مراجعه به فرودگاه ویزا موردنظر را دریافت کنید. از این رو نحوه گرفتن ویزا نیز راحت تر از گذشته شده است.

خرید تور باکو از ارومیه در کمترین زمان

 

در حال حاضر موسسه های بسیار زیادی در حوزه ارائه تور باکو به فعالیت می پردازند که هر یک دارای میزان اعتبار مشخصی هستند. در این بین مرکز ما با داشتن سابقه ای طولانی مدت در میان مردم به عنوان بهترین گزینه ممکن شناخته می شود.

چهره زیبا و پاکیزه شهر باکو

موسسه ما با ارائه روش هایی نوین به ارائه تور باکو پرداخته و شرایط خرید این تور را به راحت ترین شکل فراهم کرده است. از این رو مردم کشور ایران می توانند با مراجعه به وب سایت ما و بررسی اطلاعات تور باکو نسبت به خرید این تور گردشگری اقدام کنند.

 

 

باکو ژانویه ارومیه

باکو ژانویه ارومیه