رزرو هتل در استانبول

  رزرو هتل در استانبول

با آکای سفر تماس حاصل فرمائید

رزرو هتل در استانبول،هتل نوعی مکان مسکونی اجاره‌ای است که معمولاً برای مدت کوتاه به افراد اجاره داده می‌شود. هتل‌ها از امکانات اقامتی و گردشگری شهرها به حساب می‌آیند و بیشتر مورد استفادهٔ مسافران و گردشگران قرار می‌گیرند.

هتل‌ها دارای تعداد زیادی اتاق هستند که گاه به چند صد اتاق می‌رسد. علاوه بر اتاق‌ها و سوئیت‌های اقامتی، هتل‌ها دارای امکانات جنبی گوناگونی هستند. رستوران، استخر شنا، کافی شاپ و سالن اجتماعات نمونه‌هایی از امکانات هتل‌ها هستند.

معمولاً مشتریان هتل در اتاق‌ها و سوئیت‌هایی که دارای تخت خواب، توالت و حمام مجزا هستند ساکن می‌شوند. اتاق‌های یک تخته و دوتخته مشتریان بیشتری دارند.

معروف‌ترین معیار برای درجه‌بندی کیفیت هتل‌ها معیار ستاره است که البته در بعضی از کشورها مانند آمریکا از لغت و نماد الماس به‌جای ستاره استفاده می‌شود.

از هتل یک‌ستاره (کم‌ترین کیفیت) تا هتل پنج‌ستاره (بیشترین کیفیت) وجود دارد.

در دنیا هتل ۷ ستاره به‌صورت استاندارد وجود خارجی ندارد، فقط در بازاریابی به هتل‌هایی که از هتل‌های ۵ ستاره در محدوده خود بسیار متفاوت‌تر و لوکس‌تر باشند به اصطلاح هتل ۷ ستاره گویند.

در حقیقت هتل ۷ ستاره یعنی همان هتل ۵ ستاره با امکانات بسیار لوکس‌تر

رزرو هتل در استانبول

رزرو هتل در استانبول

رزرو هتل در استانبول

درجه‌ بندی هتل ها با ارزیابان شرکت های عامل تطبیق

در هر کشوری هتل‌ها طبق استاندارد همان کشور درجه‌بندی می‌شوند و در ایران نیز این سیستم اجرا می‌گردد.

در سال ۱۳۸۹ روال جدیدی برای درجه‌بندی هتلها اجرا گردید که تا به امروز ادامه دارد. بدین صورت که هر هتلی توسط یک تیم متخصص ارزیابی از ۳ منظر مورد درجه‌بندی و امتیاز دهی قرار می‌گیرد و امتیاز نهایی ستاره هتل را مشخص می‌نماید.

این ۳ محور شامل استانداردهای

۱. ساختمانی، ۲. بهداشتی و ۳. تجهیزات و منابع انسانی می‌شوند.

جهت رزرو انواع هتل در هرکجای ایران و جهان با آکای سفر تماس حاصل فرمائید

هتل های آکای سفر ،هتل هایی هستند طرف قرارداد با آژانس گردشگری آکای سفر

همچنین جهت راحتی مسافران عزیر،امکان رزرو هتل و بلیط هواپیما بصورت آنلاین فراهم شده است،با کلیک بر روی لینک سایت زیر وارد صفحه رزرواسیون آکای سفر شوید

رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما

رزرو هتل در استانبول

رزرو هتل در استانبول

تور ترابزون از ارومیه

سایت خدمات ایرانیان